بارو: مجله‌ای ادبی، زاده‌ی ذهنِ خلاقِ شاملو

400Line

کد شخصی سازی شده هسته وردپرس

این حوزه ادبی کاربران هدف متفاوتی دارد

1,200

بیش از ۱۲۰۰ خط کد CSS شخصی

به دلیل وجود دیدگاه مینیمال و کاملا شخصی بارو, نیاز بود تا تمامی المان ها شخصی سازی شود

40H

بیش از ۴۰ ساعت کار مفید

برای ظراحی و شخصی سازی هسته

Load Time

سرعت لود صفحه ۳.۱ ثانیه

به دلیل اهداف آینده نگرانه این پروژه ۱۵ مرحله تغییر کد ها بر پایه اصلاح سرعت وب سایت تغییر کرد

بارو، زاده‌ی اندیشه‌های شاملو

در آغازِ راهِ وب‌سایت بارو، گمان می‌بردم که وب‌سایتی ساده و جمع‌وجور، نیازِ دوستانم در بارو را برآورده خواهد کرد. اما در همان ابتدای کار دریافتم که کار، فراتر از یک وب‌سایت ساده است و ظرافت‌هایی دارد که می‌تواند خود را در قالبِ سه پروژه‌ی سخت‌کارانه نشان دهد.

برای پیش‌بردِ کارها، نیاز داشتم تا همه‌ی موارد به‌طورِ روشن و واضح برای من توضیح داده شود که خوشبختانه، همه‌ی این توضیحات را به بهترین شکل از بارو دریافت کردم.

حال که به ساعت‌هایی که صرفِ کار بر روی وب‌سایت کردم نگاه می‌کنم، به خود می‌گویم که ارزشش را داشت، حتی می‌توان آن را بهتر هم کرد.

برای بارو، حدود 400 خط کدِ شخصی‌سازی‌شده‌ی PHP و 1200 خط کدِ استایل (CSS) نوشتم و این تازه آغازِ ماجراست. چالش‌های سختی برای ایجاد و فیلتر کردن پست‌های شخصی‌سازی‌شده در هسته‌ی وردپرس داشتم که همگی به بهترین شکل حل شد.

تمامی فعالیت های مهم

زیرساخت و پلن های ایجاد شده

پیلار کلاستر با طعم CP Type

ایجاد و تراز شاخه های جدید

بارو: در عینِ سادگی، پیچیده

در بارو، همه‌چیز در عینِ سادگی، به‌شدت پیچیده است. یکی از این پیچیدگی‌ها، زیرساخت‌های جدیدی بود که همگی از دلِ هسته‌ی وردپرس ساخته شده بودند، اما در هیچ شاخه‌ای از وردپرس جای نمی‌گرفتند. به همین دلیل، مجبور شدم تا تک‌تکِ این شاخه‌های جدید را به هسته معرفی کنم و برای هر کدام، جدولی جداگانه در SQL تعریف کنم تا ابزارهایی مانند رنک مث نیز به‌سادگی بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

ترازِ ظریفِ سئو

پس از ایجادِ شاخه‌های جدید، 5 ساعت زمان صرفِ تراز کردنِ آن‌ها شد تا استراتژیِ سئوی وب‌سایت در آینده به بهترین شکل رقم بخورد.

 

Wordpress

CSM استفاده شده در این وب سایت

برای پی ریزی تمامی افکارم نیاز به هسته قدرتمند وردپرس داشتم.

بارو: زاده‌ی اندیشه‌های شاملو، در خدمتِ ادبیات

بارو، مجله‌ای ادبی با افکار شاملو، دریچه‌ای نو به سوی دنیایِ پر رمز و رازِ ادبیات است. این مجله با اتکا به خلاقیتِ نویسندگانِ توانمندِ خود، در تلاش است تا گامی مؤثر در جهتِ اعتلای ادبیات فارسی بردارد.

بارو، با ظرافتِ خاصی، سادگی و پیچیدگی را در هم آمیخته است. در عینِ سادگیِ ظاهری، زیرساخت‌های قدرتمندی دارد که حاصلِ تلاشِ شبانه‌روزیِ طراحان و برنامه‌نویسانِ آن است.

بارو، تنها یک مجله نیست، بلکه جامعه‌ای از نویسندگان و علاقه‌مندانِ به ادبیات است که در کنارِ یکدیگر، به تبادلِ اندیشه‌ها و تجربیاتِ خود می‌پردازند.

بارو، با استراتژیِ سئوی قوی خود، در تلاش است تا به بهترینِ شکل در معرضِ دیدِ مخاطبانِ خود قرار بگیرد و رسالتِ خود را در جهتِ ترویجِ ادبیاتِ فارسی به بهترین شکل انجام دهد.

بارو، زاده‌ی اندیشه‌های شاملو، در خدمتِ ادبیات است و آینده‌ای روشن در انتظارِ آن است.